Black List - Buďte obezřetní s kým obchodujete.

 

Zastáváme názor, že neseriózní jednání by se nemělo tolerovat a proto na našem webu zveřejňujeme seznam firem a jejich zákonných zástupců, kteří nepočítaně krát slíbili, ale nikdy nesplnili.

PROCHEL a.s.  - p. František Procházka
Dužník od roku 2010. Pan Procházka založil novou společnost PROCHEL CZ s.r.o., která sídlí na stejné adrese jako ta stará. Jste-li rovněž věřitelem této společnosti kontaktujte nás za účelem podání insolvenčního návrhu.

THT- Build, s.r.o. - p. René Toman
Dlužník od roku 2011. Pohledávka je řešena soudně, věříme, že letos mlýny pomelou. Jste-li rovněž věřitelem této společnosti kontaktujte nás za účelem podání insolvenčního návrhu.

Ecclesia, spol. s r.o. - Zbyněk Krátký
Dlužník od července 2012. Společnost pan Krátký přestěhoval do Prahy, pošta je však v hlavním městě nedoručitelná. Avšak na starou adresu v Držovicích pan Krátký zaregistroval novou firmu ZK&JK stavitelství s.r.o. Pohledávka je řešena soudně. Jste-li rovněž věřitelem této společnosti kontaktujte nás za účelem podání insolvenčního návrhu.

 

Co už nevyřešíme... ale dejme pozor na stejné lidi

Ing. Jozef Rosina - ROTRADE - Ing. Jozef Rosina - Prohlášen konkurz
Na firmu byl vyhlášen konkurz. Dle dostupných informací by se zdálo, že aktivity byly převedeny na ROTRADE, s.r.o.  a VOP 084 Olomouc, s.r.o.. Velmi nás mrzí, že jako dodavatel jsme obsadili druhé místo, hned po koních pana majitele.

STEEL PLANET s.r.o. - Ing. Radek Hladil - Prohlášen konkurz
Dlužník od roku 2011. Ještě koncem února 2012 Ing. Radek Hladil dával chlapské slovo, že dluh uhradí, přitom už v únoru společnost prodal majiteli, který není k nalezení. Jeden by měl podezření na bíleho koně. Na společnost byl v lednu prohlášen konkurz. V březnu se sejde věřitelský výbor. Doufáme, že bude projednáváno o trestní oznámení pro poškozování věřitele. První schůze věřitelů proběhne dne 22.3.2013 v 9.00 hod, v jednací síni č. 7, dv.č. 210 v budově Krajského soudu v Brně, Husova 15.

Zpět na hlavní stránku www.noveiso.cz