Konzultant Jihomoravský kraj

 Rozšiřujeme náš tým poradců a hledáme nové kolegy na pozici

Konzultant - Poradce - Jihomoravský kraj

Náplň práce

  • Implementace a udržování systémů dle ČSN EN ISO 9001:2016, ČSN EN 14001:2016, případně dalších
  • Provádění interních procesních a speciálních auditů
  • Spolupráce při optimalizaci a definování procesů (postupů)
  • Prosazování nástrojů preventivního zajišťování kvality
  • Provádění školení

 Požadujeme

  • VŠ vzdělání (není podmínkou) nejlépe technického směru
  • Kvalifikaci interní auditor nebo certifikovaný auditor ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015
  • Výhodou je znalost dalších norem 18001, 27001, 20000, 22000, ISO/TS 16949, atd.
  • Schopnosti k prosazování a zlepšování systému
  • Zkušenosti v oblasti interních auditů, certifikačních auditů, apod. minimálně 3 roky
  • Vysoké pracovní nasazení, flexibilitu a ochotu cestovat
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

 Nabízíme

  • Zajímavou a perspektivní práci na OSVČ nebo HPP
  • Plat HPP 50tis. Kć, OSVČ: bez omezení (průměrně 80tis)
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozšiřování kvalifikace (certifikační auditor)
  • Systém odborného zaškolení
  • Zázemí stabilní společnosti

Přidejte se k nejlepším a pošlete nám svůj životopis s fotografií. Obratem Vás kontaktujeme.

Kontakt: kariera@3s-consulting.cz