Termíny prezenčních školení

Termíny prezenčních školení

 

Prezenční školení probíhají ve školící místnosti v sídle naší společnosti v malých skupinách s max. počtem 8 účastníků, abychom dali dostatečný prostor pro diskusi, řešení konkrétních problémů účastníků.

V případě, že Vám vyhlášené termíny nevyhovují, nebo v případě většího počtu školených z jedné společnosti nabízíme provedení Individuálního školení přímo ve Vaší společnosti. Cenovou nabídku Vám rádi zašleme na vyžádání.

Pokud Vám nevyhovuje žádný z uvedených termínů nebo upřednosťujete školení z pohodlí domova či Vaší kanceláře nabízíme Vám školení i formou E-Learningu - školení v elektronické formě. Více informací najdete zde.

Stejně jako v minulých letech, tak i v roce 2019 jsme proškolili více než 400 účastníků.  
Děkujeme za Vaši důvěru.

 

Školení je nabízeno formou E-learningu za 690 Kč / osobu bez DPH nebo individuálně (tj. přijedeme a školení provedeme u klienta). V případě, že máte zájem o individuální školení, kontaktujte nás. Připravíme pro Vás individuální nabídku, případně vyhlásíme pro Vás vhodný termín otevřeného školení.

Detailní informace o školení

Školení je nabízeno formou E-learningu za 990 Kč / osobu bez DPH nebo individuálně (tj. přijedeme a školení provedeme u klienta). V případě, že máte zájem o individuální školení, kontaktujte nás. Připravíme pro Vás individuální nabídku, případně vyhlásíme pro Vás vhodný termín otevřeného školení.

Detailní informace o školení
Školení je nabízeno formou E-learningu za 1490 Kč / osobu bez DPH nebo individuálně (tj. přijedeme a školení provedeme u klienta). V případě, že máte zájem o individuální školení, kontaktujte nás. Připravíme pro Vás individuální nabídku, případně vyhlásíme pro Vás vhodný termín otevřeného školení.

Školení Představitel vedení pro environment / Manažer EMS ISO 14001

Školení Představitel vedení pro kvalitu a environment / Manažer kvality a environmentu dle ISO 9001 a 14001

 

Školení Představitel vedení pro kvalitu / Manažer kvality ISO 9001

Školení GDPR - General Data Protection Regulation)

 

Detailní informace o školení
Školení je nabízeno individuálně. V případě, že máte zájem o toto školení, kontaktujte nás. Připravíme pro Vás individuální nabídku.

      ©2020 3S Consulting s.r.o.
Váš partner pro ISO